Lista produktów producenta: Twin-Set by Simona Barbieri

TWIN - SET to ekskluzywna włoska marka odzieżowa stworzona przez Simonę Barbieri, która do dzisiaj - jako właściciel i dyrektor kreatywny, uczestniczy w pełnym procesie produkcyjnym swoich kolekcji.
Kolekcje dzianin, charakteryzujące się jakością wykonania, dbałością o szczegóły i specjalnymi technikami produkcji, w tym haftami i ręcznie wykonanymi aplikacjami wraz z innowacyjnymi technikami nadruku i barwienia, zawsze były hitem wyróżniającym TWIN - SET na tle innych włoskich projektantów.

Marka TWIN - Set by Simona Barbieri przeznaczona jest dla kobiety, która jest wyrafinowana, o silnym charakterze, która bawi się swoją kobiecością, łącząc romantyczne aplikacje, takie jak cekiny, koronki i hafty z odważnymi nadrukami i śmiałymi materiałami jak jeans, skóra, ćwieki i tkaniny techniczne.

Wspaniałe przędze, trykotowe szwy, linie i nadruki tworzą pełny wygląd, który jest obiektem pożądania konsumentek TWIN - SET, współczesnych zmysłowych kobiet, wielkomiejskich i kobiecych, zawsze na bieżąco z najnowszą modą, ale o wybitnej indywidualności.
Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów