Lista produktów producenta: Gerard Darel

Gerard Darel to francuska marka odzieżowa założona 1971 roku w Paryżu. Butiki marki obecne są w największych stolicach mody. Oferta skierowana jest do kobiet, które pragną wyrazić siebie poprzez modne ubrania, obfitujące w najnowsze trendy w modzie.
Jeżeli jesteś kobietą pewną siebie i pragnącą jakościowych strojów, to marka Gerard Darel jest właśnie dla Ciebie. Ubrania tej marki tworzone są z najznakomitszych materiałów, skrojone tak, że układają się idealnie do sylwetki - to po prostu mistrzostwo krawiectwa.

Gerard Darel widnieje na liście ulubionych projektantów gwiazd. Do grona wielbicielek odzieży z metką Darel należą między innymi Jessica Alba, Eva Longoria i Angelina Jolie.

Ta luksusowa marka jest znana w świecie, jako wyszukana i ponadczasowym, a projekty marki charakteryzowane są jako typowa kobieca elegancja w stylu Jackie Kennedy, Marilyn Monroe czy Grace Kelly.

Jest to marka zapewniająca stylowość każdemu, kto zaopatrzy się w jej produkty. Z Gerard Darel będziesz wyglądać elegancko, stylowo i światowo.
Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów