Szanowni Klienci,

 

Dziękujemy za odwiedzenie sklepu Fashioncode.pl. Skoro trafiliście na naszą stronę, spodziewamy się, że jesteście fanami wielkiej mody i poszukujecie własnego oryginalnego stylu. Dla nas moda to pasja i spełnianie Waszych marzeń. Chcemy, aby każda wizyta i zakupy w naszym sklepie dostarczały Wam maksymalnie dużo satysfakcji i przyjemności. Kluczowe w tym względzie są dwa czynniki – JAKOŚĆ i ORYGINALNOŚĆ.

 

ORYGINALNOŚĆ rozumiemy na dwa sposoby. Przede wszystkim w doborze ubrań do sprzedaży najważniejsza jest dla nas oryginalność w rozumieniu marki. W naszym sklepie nie znajdziecie podróbek, ponieważ tylko to gwarantuje, że zakupione produkty na długo zagoszczą w Waszych szafach i dadzą Wam pełnię satysfakcji z dokonanego zakupu. Z czysto prawnego punktu widzenia sprzedaż podrabianych produktów jest zabroniona, a Fashioncode.pl to legalnie działający sklep internetowy działający zgodnie z przepisami prawa chroniącego producentów i konsumentów. Oryginalność to dla nas też unikalność, ponieważ każda rzecz oferowana do sprzedaży jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna, stąd nie ma możliwości wyboru pomiędzy rozmiarami w obrębie jednego produktu.

 

JAKOŚĆ jest dla nas kluczowym kryterium doboru ubrań do sprzedaży. Fashioncode.pl to sklep oferujący w sprzedaży nową odzież outlet - końcówek kolekcji oraz dzięki własnemu komisowi także „z drugiej ręki”. Najważniejszy w kryterium jakości jest fakt, by oferowane przez nas produkty były nowe, jakości „sklepowej”, bądź maksymalnie do niej zbliżonej. W sklepie Fashioncode.pl stosujemy cztery kryteria oceny jakości sprzedawanych ubrań, które zawsze umieszczane są na końcu opisu produktu:

 

1.       Nowa z metką/Outlet – ubrania nowe z fabrycznym oznaczeniem producenta

2.       Nowa bez metki – ubrania w stanie sklepowym, nie posiadające metki producenta

3.       Bardzo dobra – ubrania w stanie zbliżonym do sklepowego,

4.       Dobra – ubrania noszące ślady użytkowania, bez uszkodzeń

 

Pozostaje życzyć Wam udanych zakupów, z gwarancją jakości i oryginalności i przestrzeganiem praw konsumenckich w zakresie handlu internetowego.

 

Serdecznie zapraszamy,

Zespół Fashioncode.pl