Fashioncode. An online store. The Boutique.

 

Butik Fashioncode, działający nieprzerwanie od 2009 roku, to wyjątkowe miejsce w europejskim internecie oraz unikalny showroom w samym centrum Warszawy. Dzięki naszej pasji i hobby jakim jest świat wielkiej mody poczujesz smak zakupów w najlepszych butikach Mediolanu, Londynu, Paryża czy Nowego Jorku.  Jako jedyni w Polsce posiadamy w stałej ofercie ubrania największych domów mody w tak szerokim asortymencie. To oferta, której nie znajdziesz w tradycyjnej sprzedaży. Najwyższa jakość, oryginalność i unikalność – te cechy doskonale opisują ubrania takich marek jak Prada, Etro Milano, Valentino, Dolce&Gabbana, Roberto Cavalli, Gucci, Burberry i wielu innych z czołówek modowych magazynów. Wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach, które możemy zagwarantować dzięki ofercie outlet. Przy butiku outletowym prowadzimy również komis odzieżowy, stąd znajdziesz u nas bardzo atrakcyjną ofertę "z drugiej ręki". Dobór oferty uwarunkowany jest przede wszystkim kryterium jakościowym. Sprzedajemy tylko ubrania nowe lub stanie sklepowym i do niego zbliżonym. Oryginalność gwarantuje bardzo wysoką jakość, co pozwoli cieszyć się z zakupów przez długi czas.

 

Oddajemy hołd klasycznej elegancji, ale poszukujemy też ubrań wyjątkowych, ponadczasowych i unikalnych. Bardzo cenimy relacje z naszymi klientami, którzy doceniają i odnajdują swój styl w ofercie Fashioncode. Naszym marzeniem jest odkrywanie kolorów światowej mody również przed męską częścią odwiedzających nasz butik. Dział męski jest tym, czym możemy się pochwalić i jesteśmy z niego dumni.

 

Chcemy dzielić się z Wami naszą pasją, stąd pomysł na stworzenie bloga, gdzie oprowadzamy Was po świecie „naszego” spojrzenia na modę. Śledzimy trendy, odwiedzamy światowe stolice mody, uczestniczymy w targach i imprezach modowych. Tym wszystkim dzielimy się z Wami na www.doublefashionable.blogspot.com.

 

Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów,

 

FASHIONCODE. An online store. The Boutique.

 

Sklep prowadzony przez FASHIONCODE Wioletta Połeć z siedzibą w Warszawie, przy ul. Burakowskiej 14; 01-066 Warszawa, zarejestrowany w Legionowie, ul. Hubala 1/34, 05-120 Legionowo, NIP 8251746617, REGON 147103163.

 

Butik showroom Fashioncode znajduje się pod adresem: ul. Burakowska 14, 01-066 Warszawa. Godziny otwarcia w sekcji "butik"

 

Cała energia wytworzona przez wejście na naszą stronę, oglądanie, komentowanie i myślenie zostaje przetransformowana i pracuje na naszą korzyść.